Agapornis kompletní pruvodce kniha

Knihy - epapoušek, e-papoušek, epapousek, e-papousek...

Zboží v oddělení Knihy: (Zobrazují se položky 1 až 18, z celkového počtu 18). Kompletní průvodce chovem všech druhů papoušků. Kniha o roselách a jejich mutacích. Nejrozsáhlejší kniha o roselách a jejich chovu, jaká kdy u nás vyšla.

Chovatelská literatůra

Milovníkům a chovatelům papoušků se dostává do rukou odborná kniha známého autora Milana Vašíčka, tentokrát o papoušcích Jižní Ameriky. Jedná se o třetí díl osmidílné série "Papoušci světa". Kniha se zabývá nejen systematickými.

KlubChovatelu.cz • Zobrazit téma - Agapornis Fischerův

Agapornis fischeri byl objeven v roce 1887 v severní Tanzanii Dr. Fischerem. . (informace čerpány z knihy Agapornisové - kompletní průvodce, autor Dirk Van Abeele, překlad Ing. Martin Rašek, rok vydání 2006)

Nová Exota - Časopis pro všechny chovatele exotického ptactva

AGAPORNIS CANA Zajímaly by mě vaše postřehy z možných příčin úhynu jak mladých, tak již téměř dospělých jedinců. Sám

Agapornisové - papoušci Afriky - Knihy

Agapornisové - Kompletní průvodce (Dirk Van den Abeele) Kniha podává všeobecné informace o chovu agapornisů. Z větší části je věnována genetice a následně jednotlivým mutacím, u kterých nechybí informace a doporučení do chovu.

Agapornisové a jejich mutace » Ráj papoušků

Třetí vydání monografie "Agapornisové a jejich mutace" je doplněná o popis nových mutací s perfektně zpracovanou obrázkovou přílohou. Kniha. Papoušci-kompletní průvodce chovem Nástěnný kalendář Loro Parque 2012

Literatura | Agapornis

Agapornisové – kompletní průvodce Kniha uvádí čtenáře do všeobecného chovu agapornisů a podává velice podrobné informace o mutacích a genetice. Publikaci, . Brožura Agapornis z edice Bydlí s námi.

Český klub chovatelů...Czech Agapornis Club...

jsme obdrželi pozvání od Dirka Van den Abeeleho (autor světoznámé publikace „Agapornisové – kompletní průvodce“) na večerní VIP party k otevření výstavy. Měli. Agapornis fischeri - červený faktor (modifikace)

Agapornisové: kompletní průvodce - Dirk Van...koupit knihu | Baila...

Kniha uvádí čtenáře do všeobecného chovu agapornisů a podává velice podrobné informace o mutacích a genetice.. Máme 1 206 964 knih. Každý. Book cover: Agapornis: průvodce Jana Sojky pro mladé chovatele - Jan Sojka

Chovatelská literatura :: Pyrura rudoramenný

Kniha pro všechny obdivovatele velkých i malých arů.. Agapornisové - Kompletní průvodce Dirk Van den Abeele popisuje chov agapornisů, podává podrobné informace o genetice a mutacích.

Mapa webu sirion.sk - Chovateľstvo - všeobecné knihy

Kníhkupectvo Sirion - Knihy, DVD filmy, kníhkupectvo – najväčší výber kníh na slovenskom internete. Celý rok proti varroáze. Agapornisové - kompletní průvodce Kompletní průvodce Agapornisové a jejich mutace

Kniha Bydlí s námi Agapornis | bux.cz

Bydlí s námi Agapornis - Jan Sojka. Praktická příručka pro mladé chovatele se zabývá chovem agapornisů. Děti se dozví, jak svého nového kamaráda krmit.... Kompletní péče o kočku - aby byla zdravá a šťastná

nabizim oral trutnov pod sukní bílé kalhotky